• Přijedeme vždy včas
  • Výhodné ceny
  • Doprava zdarma nad 29 000 Kč bez DPH

Jak na pořádání té nejlepší neformální firemní oslavy

Jan na pořádání té nejlepší neformální firemní oslavyI se svými kolegy se rádi setkáváme při různých akcích. Blíže se seznámíme, povíme si o sobě i něco osobnějšího a pobavíme se. Oslava různých firemních úspěchů je také příjemnou příležitostí pro neformální setkání. Jak jej uspořádat, vám rádi poradíme! 

Naplánujte, co chcete dělat

Při plánování záleží hodně na tom, co má být náplní vaší akce. Má to být posezení nad sklenkou vína? Nebo chcete hrát různé hry, ve kterých budou soutěžit týmy podle oddělení? Firemní oslava, například k výročí firmy nebo k obchodnímu úspěchu, může být také pojatá jako rodinný piknik s atrakcemi a programem. Myslete hlavně na to, co by vaše spolupracovníky mohlo bavit, aby jim daná akce padla do noty.

Rozmyslete, kde bude oslava nejlepší

Podle toho, co budete chtít na akci dělat, se také samozřejmě odvíjí i místo. Pokud chcete naplánovat jednoduchý barbecue večer, možná postačí dvůr ve vaší firmě a šikovný kuchař, který se postará o jídlo. Jestliže však chcete být okázalejší, můžete zamluvit větší prostor, například koupaliště, restauraci nebo třeba chatu v horách. Je také důležité si promyslet, zda budou na akci zvaní rodinní příslušníci pracovníků. Příbuzní a přátelé značně zvýší počet účastníků akce.

Na naplánování si nechte dostatek času. Pamatujte, že hezká místa ve městě bývají zabraná už několik měsíců dopředu, a tak by mělo jít o jednu z prvních věcí, které budete zařizovat.

Jídlo a pití

Firemní oslava může být i gardenparty

Při plánování oslavy určitě nezapomeňte na jídlo a pití. Můžete buď zajistit přísun dobrot přes cateringovou firmu, nebo se do přípravy pustit sami. První možnost máte však zcela bez starostí, jídlo i pití bude čerstvé a obsluha se o vše postará. Můžete na to jít ale od lesa a uspořádat soutěž o nejlepší pokrm, který pak budou ostatní volit. Soutěž slaných koláčů by se určitě zamlouvala každému!

Vyberte náplň oslavy

Aby se lidé na vašem firemním večírku bavili, navrhněte si celý večer krok po kroku tak, aby zbylo místo na volnou zábavu i na hry. Pokud necháte akci volný průběh, může se stát, že se všichni rozutečou za větší zábavou a vám na oslavě nikdo nezbude. Když však naplánujete soutěže o ceny, týmové hry a do večera zapojíte atrakce, bude o zábavu postaráno.

Duchem vaší oslavy budou simulátory a trenažery, třeba ty od nás. Pro každou příležitost u nás najdete to nejlepší. Atrakci k vám dopravíme po celé České republice a po celou dobu oslavy vám bude k dispozici vyškolený zodpovědný dozor.

Naplánujte si propagaci firmy

Musí být na první pohled jasné, kdo má večírek na svědomí. Proto nezapomeňte využít příležitosti pro propagaci své firmy, zejména na místech, jako jsou koupaliště nebo park ve městě. Pokud dovolíte, aby na party přišli i rodinní příslušníci a přátelé, jde o skvělou příležitost. Většina našich atrakcí nabízí umístění vaší reklamy. Například nafukovací oblouk umožňuje na suché zipy umístit banner nebo loga partnerů.


Pořádáte firemní oslavu a chcete na ni ideální atrakci? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2024, Josef Rybár – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑