• Přijedeme vždy včas
  • Výhodné ceny
  • Doprava zdarma nad 29 000 Kč bez DPH

Jak uspořádat dětskou oslavu

Poradíme vám, jak uspořádat dětskou oslavuDětská párty je akce, na kterou může váš potomek vzpomínat i v dospělosti. Proč se tedy pořádně neodvázat a neuspořádat mu oslavu, která bude plná zábavy, přátel a bude splněním i těch nejdivočejších dětských představ? Inspirujte se u nás. Máme pro vás tipy, jak na dětskou párty. A když do programu zařadíte některou z našich atrakcí, můžete si být jisti tím, že bude mít celá akce úspěch. U malých i velkých účastníků!

Kde je nejlepší místo? 

To záleží opravdu jen na vás! Skvělá dětská oslava se může odehrávat jak u vás doma, tak v areálu nějakého sportoviště nebo restaurace. Můžete si také najmout koordinátora, který vám se vším pomůže. To se hodí hlavně v případech, kdy váš potomek slaví nějaké důležité životní jubileum, jako jsou kulatiny nebo přijetí na školu. Zejména taková oslava by totiž měla být velkolepá!

A pokud si na to troufáte sami, myslete na možnosti prostoru, který máte k dispozici. Například do areálu větší restaurace se vejde i nafukovací hrad. Pokud plánujete oslavu u sebe na zahradě, doporučujeme skákací trampolínu nebo náš kreativní svět, který je souborem hned několika atrakcí najednou.

Tematická párty je krokem k úspěchu

Zkuste svého malého rošťáka a jeho partu zabavit tematickou oslavou. Co takhle chlapce proměnit v piráty, dívky v princezny nebo třeba v kouzelné víly? V tomto duchu pak může být celá oslava i atrakce a aktivity. Děti mohou například hledat podle ukryté mapy poklady. K pirátskému tématu bude úžasným doplňkem nafukovací skluzavka ve tvaru pirátské lodi. Uvidíte, že děti budou z takové oslavy nadšené! 

Nafukovací skluzavka ve tvaru pirátské lodi

Buďte originální a plánujte

Děti je někdy těžké zabavit a ještě těžší je udržet jejich pozornost. Proto buďte při vymýšlení oslavy originální a snažte se zaujmout děti tak, aby je celý její průběh bavil. Dejte jim ale také nějaký čas na odpočinek mezi aktivitami. Zkuste si naplánovat, jak bude celá párty probíhat, kdy bude rozdávání dárků, hry, nakrojení dortu nebo volná zábava. Zapojte také atrakce pro děti, jako je autodráha, tvoření zvířátek z nejrůznějších materiálů nebo tvarování balónků, které baví malé i větší děti. Když si sepíšete alespoň přibližný průběh oslavy, nestane se vám, že by se objevilo hluché místo, kdy by se děti nudily.

Chcete se vytáhnout a připravit dětem oslavu, na kterou jen tak nezapomenou? Zařaďte do programu některou z našich dětských atrakcí. Uvidíte, že bude mít úspěch!

Malování na obličej – skvělý tip, který děti milují

Malování na obličej neboli facepainting by nemělo chybět na žádné pořádné oslavě. Na narozeninách, na dětských dnech, maškarních plesech i na jiných dětských mecheche, všude z něj budou děti nadšené. Kreativní malíři je za chvíli promění v piráty, dravé šelmy a jiné bytosti.

Malování na obličej Malování na obličej

Nebuďte na to sami!

I když si říkáte, že zvládnout několik dětí není žádná věda, raději si na oslavu pozvěte i dalších pár rodičů. Pomohou vám s přípravou občerstvení a dají na děti pozor v nepředvídatelných situacích, například, kdyby se některý z oslavenců poranil nebo by chtěl odvézt domů. Jestliže plánujete na dětskou oslavu nějaké atrakce pro děti, měl by u nich být vždy vyškolený zodpovědný dozor. Právě takový vám nabízíme při pronajmutí atrakcí od nás. Atrakci vám navíc dopravíme po celé České republice. Pokud bude cena nad 9 500 Kč, máte od nás její dovezení zdarma. A vy si můžete raději užívat oslavu společně se svými dětmi.


Plánujete dětskou oslavu a nemáte žádný nápad? Napište nám, rádi poradíme!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2024, Josef Rybár – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑